נניח ששמרתם במועדפים אתר כלשהו, אתם מנסים להיכנס אליו ולא מצליחים, אולי זאת תקלה זמנית ואולי האתר כבר ירד מהאוויר. לכם זה לא משנה! אתם יכולים למצוא כל אתר בקלות.
atar-google

יש לכם במועדפים אתר שאת העיצוב שלו אתם מאד אוהבים. תמיד אמרתם לעצמכם שכאשר תבנו את האתר שלכם תיקחו ממנו השראה. כעת אתם סוף סוף עומדים לבנות את האתר שלכם, אתם מבקשים מהמתכנת שיבנה לכם אתר בדיוק כמו…, אבל מגלים שהאתר אותו אהבתם השתנה לחלוטין.

אכן כיום שתחום האינטרנט הוא מאד דינמי ואתרים משתנים לעתים קרובות, אנו עשויים לגלות שהאתר המבוקש השתנה. אז מה עושים? האם אנחנו באמת מסוגלים לזכור כיצד כל עמוד היה נראה?

זהו, שאתם לא מסוגלים וגם לא צריכים לזכור. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר הזה. אתר זה דוגם ביליוני דפי אינטרנט שנים לאחור. קיים בו מנוע חיפוש, כשלתוכו תקלידו את כתובת האתר המבוקש ותקבלו לוח שנה ובו אפשרות לבחור את התאריך ולצפות באתר כפי שהוא נראה באותה שנה שביקשנו. לראות איך הוא היה נראה בעבר מבחינה ויזואלית, לצפות בתכנים שהיו אז ובעצם מה לא.

באותה הדרך תוכלו להיזכר איך האתר שלכם נראה בעבר, תוכלו לראות אלו שינויים עשיתם באתר שלכם ומכאן להשליך על האסטרטגיות השונות שננקטו.

השארת תגובה

עוד טיפים חשובים

עוד טיפים חשובים

שמעת מה איילה אומרת עלינו?

נגן וידאו

רוצים גם להזיז את העסק קדימה?

מלאו את הפרטים בטופס ונבדוק יחד,
איך גם אתם יכולים להגדיל את העסק עם אתר אינטרנט שיווקי ונוכחות דיגיטלית.

דילוג לתוכן