איך לפתוח את האתר בכל החברות של סינון אתרים

אנחנו רוצים שכל הגולשים יוכלו להיכנס לאתר העסקי שלנו. איך נוכל לעקוף את חסימות ההגנה שיש בחברות הסינון השונות.
סינון אתרים

בניתם אתר אינטרנט ואתם רוצים לפנות גם לקהל הדתי או החרדי כזה שמשתמש באינטרנט מסונן, יהיה עליכם לדאוג לכך שהאתר שלכם יהיה מותאם ופתוח לכל החברות והחסימות הקיימות היום.

ישנם כמה רמות של חסימה, מהרמה השמורה ביותר בה ניתן רק להשתמש בדוא"ל ועד הרמה הפתוחה ביותר שבה יחסם רק תכנים פורנוגרפיים ואלימות.

אז ככלל מה אתם צריכים לעשות כדי שהאתר שלכם יהיה פתוח?

דומיין בבעלותכם

זה אולי נשמע מצחיק אבל עדיין ישנם בעלי עסקים שנמנעים מלרכוש דומיין לעסק שלהם, אלו מקימים את האתר במערכות חינמיות כמו בwordpress.com. מלבד המיתוג והנראות של העסק והאתר שאין לו כתובת אינטרנטית (דומיין), הנה לכם עוד סיבה טובה לרכוש דומיין אם עדיין לא רכשתם: אתרים שנמצאים תחת סאב דומיין שיתופי סביר מאד שהם יהיו חסומים למשתמשים בעלי אינטרנט מסונן.

תוכן נקי

אתר עסקי בדרך כלל לא אמור להכיל טקסט ותמונות בעייתיות, אם בכל זאת יש לכם כאלו מומלץ להסיר אותם כדי שהאתר שלכם לא יחסם על ידי הסינון.

וידיאו

סרטוני וידיאו הנמצאים ביוטיוב ושהטמעתם באתר לא יופיעו בחלק מרמות הסינון, לכן שיקלו לאחסן את הסרטונים בשרת שלכם ולא בשירותים כמו יוטיוב, וימאו וכדומה.

באחסון וידאו חשוב לשים דגש מלבד נפח האחסון גם על נפח התעבורה ומהירות הגלישה שמקבלים, שכן אחסון סרטונים אינו כמו אתר רגיל מכיון שנפח התעבורה בו גבוה בהרבה בדרך כלל מאתר שיש בו רק טקסט ותמונות.

איך פונים לחברות סינון התוכן?

גם אם האתר שלכם נקי ומותאם לגמרי, זה לא אומר שהאתר שלכם פתוח באופן אוטומטי לכל הסינונים, לכן מומלץ ליידע ולוודא בכל חברה בנפרד שהאתר שלכם אכן מופיע.

ההודעה לחברות עלולה להיות מתישה, כי שירות הלקוחות שלהם בנושא לצערי עדיין לוקה בחסר ולא תמיד יש דרך מסודרת לבעלי אתרים איך להודיע על אתר חדש. לכן כדאי לבקש מחבר או מכר שיבדוק את האתר אם הוא פתוח, ובמידה והאתר חסום שהוא כלקוח יבקש מהם לפתוח את האתר לכלל לקוחות החברה.

כיום ישנם בארץ שלוש חברות סינון אתרים, תוכלו ליצור עמם קשר בעצמכם ובמידה ולא הצלחתם היעזרו בחבר שהוא גם לקוח שלהם כאמור.

אינטרנט רימון 

החברה הותיקה לשירות סינון תוכן, היא גם הבעלים של "אתרוג" שפונה יותר למגזר החרדי. לאינטרנט רימון / אתרוג יחסית הכי פשוט לשלוח בקשה, תוכלו לעשות זאת באמצעות הטופס כאן.

נתיב

נתיב היא חברה שפונה בעיקר למגזר החרדי, גם להם יש טופס להשארת פרטים.

נטפרי

נטפרי היא עמותה חדשה יחסית, שאחראית רק על הסינון במקביל לספק האינטרנט. כל הפניות על פתיחת אתרים וכדומה מתבצעת דרך מרכז הפניות המיועד ללקוחותיהם ובנוסף הם דורשים תשלום עבור כל בקשה, כך שלא ברור מה האינטרס שלהם לטפל בבקשה אבל אתם מוזמנים לנסות אולי תופתעו לטובה.

אני ממש מקווה שהמאמר עזר לכם כדי לדעת כיצד ולמי לפנות כדי שהאתר שלכם יפתח בכל הסינונים. במידה ויש לכם דרך קלה ומהירה יותר למי לפנות נשמח שתיידעו אותנו 🙂

השארת תגובה

עוד טיפים חשובים

עוד טיפים חשובים

שמעת מה איילה אומרת עלינו?

נגן וידאו

רוצים גם להזיז את העסק קדימה?

מלאו את הפרטים בטופס ונבדוק יחד,
איך גם אתם יכולים להגדיל את העסק עם אתר אינטרנט שיווקי ונוכחות דיגיטלית.

דילוג לתוכן