מה דעתכם, כדי לבנות אתר אינטרנט בחינם? התשובה נורא פשוטה, אם אתם רוצים אתר שיווקי שיביא לקוחות לעסק, חובה לבנות אתר מקצועי וממותג.
team of people building the web word

אם אתם שואלים את עצמכם האם כדאי לי לבנות אתר בפלטפורמה חינמית, התשובה היא מורכבת והיא תלויה במטרה של האתר שלכם. ככל שמדובר בבלוג אישי או אתר משפחתי, יתכן מאד שאתר כזה יספק אתכם. אבל אם אתם בעלי עסקים, וזה לא משנה אם אתם עסק קטן, בינוני או גדול, בעידן שבו אתר באינטרנט הוא כרטיס הביקור של העסק שלכם, אתם חייבים לבנות אתר מקצועי, מרשים, אתר המעודד את הגולשים להיכנס אליו להתרשם מכם ולרכוש אמון במותג שלכם.

בניית אתרים בחינם נשמעת כהצעה מפתה, אבל כדי לבנות אתר לעסק שלך, חשוב להיעזר בבעל מקצוע עם ידע וניסיון רב בתחום. אתר שיהיה בבעלותכם המלאה ולא תהיו כבולים להחלטות של מנהל הפלטפורמה, אחרת ברגע שתרצו לשדרג את האתר או שתרצו להתנתק מהם לא יהיה לכם יותר אתר.

חינם? לא בטוח!

אם אתם שוקלים לבנות אתר בחינם, סביר להניח שהמחיר הוא זה שקורץ לכם. אבל בחיים אין מתנות חינם וכלל זה תופס כמובן גם לעולם הווירטואלי. ברוב המקרים הצעות החינם מטרתן היא למשוך לקוחות שיאלצו לשלם בהמשך על תכונות שיתגלו כהכרחיות עבורם. למשל בפלטפורמת WIX תקבלו מערכת נוחה לבניית האתר. אבל כדי שהאתר יוכל להופיע באינטרנט בשם הדומיין שלכם וללא פרסומות תגלו שאתם משלמים כ-10$ בחודש על הזכות להקים לעצמכם אתר אינטרנט שלרוב יראה חובבני ביותר, כך שהלקוח הפוטנציאלי שיכנס לאתר שלכם יראה "כרטיס ביקור מרופט".

ואם אין לכם כרגע תקציב לשלם לבונה אתרים מקצועי, ההמלצה שלנו היא פשוט לא לבנות כעת את האתר. כן! זה לפחות לא יבריח קונים פוטנציאליים. ובינתיים תוכלו להקים דף עסקי בפייסבוק, לפרסם באינדקס עסקים כמו דפי זהב או 144 כך שימצאו את מספר הטלפון שלכם, עד שיהיה לכם את התקציב הדרוש. כי כדי להביא לקוחות מהאתר אתם חייבים להשקיע ולבנות אותו נכון!

השארת תגובה

עוד טיפים חשובים

עוד טיפים חשובים

שמעת מה איילה אומרת עלינו?

נגן וידאו

רוצים גם להזיז את העסק קדימה?

מלאו את הפרטים בטופס ונבדוק יחד,
איך גם אתם יכולים להגדיל את העסק עם אתר אינטרנט שיווקי ונוכחות דיגיטלית.

דילוג לתוכן