בניית אתר תדמית

אם אתה לא באינטרנט אתה לא קיים. ואכן, כיום חובה על כל עסק להיות נוכח באינטרנט ולהפגין נוכחות מרשימה על מנת להתחרות בהצלחה בשוק, ליהנות מפניה של לקוחות חדשים ולהגיע באופן ממוקד ללקוחות הפוטנציאליים כדי להגדיל הכנסות ורווחים.

בניית אתר הוא השלב הראשון וההכרחי על מנת להיות קיים באינטרנט. אבל חשוב שתדע, גם בניית אתר תדמית מצריכה תהליך של אפיון ותכנון.

אנו לא בונים "סתם אתר כדי להגיד שאני קיים". אלא נבנה לך אתר תדמית שייצר לך יותר פניות ויגרום ללקוח להעריך את המותג שלך ולסמוך עליך.

בעזרת תכנון מקדים והבנת מעמיקה של צרכי הלקוח אנו נבנה לעסק שלך תכנית מסודרת להשגת המטרות, כדי שהאתר שלך לא יהיה סתם עוד כרטיס ביקור.

  דוגמה:   http://libishani.co.il/


איזה אתר תקבל?

אנו בnetworking בונים את כל סוגי האתרים בהתאם לדרישות של הלקוח והרבה מעבר לציפיותיו, אבל יש כמה דברים שלעולם לא נוותר עליהם, בין השאר:
  • אתר חדשני - כאשר אנו ניגשים לבניית אתר תדמיתי עבור לקוח, אנו תמיד קשובים לרצונותיו ועושים הכל כדי לממש אותם (אם זה לא פוגע בחווית משתמש של הגולש, כמובן). צמד המילים "זה בלתי אפשרי" לא קיים אצלנו, ההיפך – השמים הם הגבול...
  • אתר רספונסיבי – לכל גולש שנכנס לאתר שלך יש דפדפן שונה וגודל מסך אחר, אתר רספונסיבי מזהה את סוג המכשיר בו הוא נצפה, ומתאים עצמו בהיבט הפריסה, התוכן והעיצוב, לעומת אתר רגיל שיהיו בו כפתורי ניווט קטנים, כתב בלתי קריא וגלילה מטרידה.
  • התאמה למנועי החיפוש- בניית אתר לבדו אינה מספיקה כיון שכדי לזכות בחשיפה גבוהה ואפקטיבית יש לקדם את האתר בגוגל ובשאר מנועי החיפוש הרלוונטיים. אנו דואגים כבר משלב הבניה שהאתר יהיה ידידותי למנועי החיפוש ותוכל לקדם את אתרך.
לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר התקשר עכשיו או השאר את הפרטים כאן ונשמח לחזור אליך בהקדם.


רוצה להזיז את העסק שלך קדימה?

שרותים נוספים שלנו


בניית אתר תדמית
בנית אתר חברים
בנית אתר חנות וירטואלית