אספנו עבורכם כמה שאלות נפוצות הקשורים לבניית אתר אינטרנט. אם יש לכם שאלה שלא נענתה כאן, אל תהססו וצרו עמנו קשר עכשיו!


התקציב שלי מוגבל, האם עדיין כדאי להשקיע באתר?

אין (כמעט) עסק שהתקציב שלו לא מוגבל, עם זאת אין דבר כזה "אין לנו מספיק תקציב לנוכחות ברשת". השקעה באתר ממותג ופרסום אינטרנטי נכון, צפויה להגדיל לכם את ההכנסות בעסק. צרו עמנו קשר כבר עכשיו כדי שנוכל להתאים לכם פתרון בהתאם לתקציב ולצרכי העסק.

כמה זמן דרוש לבניית אתר?

זמן בניית האתר תלוי במורכבות האתר אותו אתם מבקשים לבנות. אנו מקפידים מאד על הדיוק בזמנים ובדרך כלל מסיימים את בניית האתר עוד לפני הזמן שסוכם. עם זאת זה תלוי מאד בכם האם אתם מתעכבים בהעברת התכנים אלינו, מניסיון זה העיכוב המרכזי שיכול להאט את קצב בניית האתר.

האם חייבים להיפגש פיזית לפני בניית האתר?

ברוב המקרים אין צורך להיפגש וניתן להיעזר בטלפון, מיילים והשתלטות מרחוק.

האם האתר שלי יהיה ידידותי לגוגל?

בוודאי! אנו שמים דגש שהאתר שלך יהיה ידידותי למנועי החיפוש, כך שיהיה לך תשתית טובה לקידום האתר בגוגל שתוכל לקדם בעצמך או באמצעות מקדם אתרים מקצועי.

איך אני מעדכן תכנים באתר שלי?

אנו מספקים לכם מערכת לניהול תוכן אתו תוכלו לעדכן ולהוסיף תכנים באופן שוטף באופן פשוט וקל. בנוסף תקבלו גם הדרכה איך לנהל את האתר כך שתהיו עצמאיים לגמרי ולא תהיו תלויים במתכנת.

באיזו פלטפורמה תבנו את האתר שלי?

את רוב סוגי האתרים מומלץ לבנות במערכות קוד פתוח כאשר וורדפרס היא המובילה והמומלצת מביניהם. עם זאת, אם לאתר שלך יש מאפיינים ייחודיים יתכן ויהיה כדאי לבנות את האתר במערכת שתיבנה במיוחד עבורך. צור איתנו קשר ונשמח להתאים את מערכת האתר שתתאים לך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שמעת מה חני שטיגליץ אומרת עלינו?

רוצים גם להזיז את העסק קדימה?

מלאו את הפרטים בטופס ונבדוק יחד,
איך גם אתם יכולים להגדיל את העסק עם אתר אינטרנט שיווקי ונוכחות דיגיטלית ואפילו במחיר מסובסד ומשתלם במיוחד.